Login

Register

Login

Register

Kurumsal

hakkimizda

Hakkımızda

Hipokrat Maske Organizasyon Şeması :

Elit Makina Tarafından Üretilen ve Onayları Alınan kendi bünyesindeki  Asia Medikal Şirketinin Fason üretim anlaşması ile pazara giriş yapmaktadır. Elit Makina Grup İştiraki Asia Medical Hipokrat Mask hem Pazarlama hem marka haklarının sahibidir. Asia Medical ortaklık yapısı Elit makina ve Changersla Nano Partikül teknolojilerinin sahip olduğu hisse yapısı ile şekillenmektedir.

Teknoloji ve Arge tarafı CHANGERSLA NANO PARTİKÜL TEKNOLOJİLERİ gerçekleştirilmiştir. Yapılan Konsorsiyum ile Üretim Elite Makina tarafından gerçekleştirilmekte Pazarlama ve satışlar Asia Medical tarafından yapılarak Changersla Nano Paritkül teknolojileri ise Yüksek teknoloji virüs önleyici partikül teknolojinin temini üretimi ve prosesin kalite kontrolünü gerçekleştirmektedir.

Changers Nano Partikül Teknolojileri 2014-2018 yılları arasında arge çalışmaları ile anti mikrobik ve antiviral iplik ve kumaş üretiminde devrim yaratarak ,patentli iplik ve kumaş teknolojisini hayata geçirmiştir .  Türkiye’de özellikle insan sağlığın korunmasında etkili, önemli klinik çalışmalar sonucunda steril koruyucu maske, dezenfektan ve kolonya üretimine başlamıştır. Üretilen steril koruyucu maskelerde Türkiye’de ve dünyada ilk olarak TSE onaylı gümüş iyonlarla özel olarak dokunmuş kumaş teknolojisini kullanmaktadır. TSE Uluslararası Akredite Laboratuvarlarında en yüksek mikrobiyoloji raporunu almıştır. %100 filtreleme özelliği ile buğu yapmayan ve en rahat nefes alan maskedir. Geliştirilmiş filtrizasyon sistemi ile virüslere karşı tam koruma sağlar. Aynı zamanda özel olarak geliştirilmiş gümüş iyon dokuma teknolojisi ile virüsleri yok eder. Changers siz ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için var gücüyle çalışmaya devam ederek gümüş iyonlu bir çok ürüne imzasını atmaya devam etmektedir. 

Hipokrat Mask Markası bu konsorsiyum ortaklığının Ortak geliştirdikleri inovasyon odaklı Gumus ion ve biopolimer Kitin odaklı ürünlerin ana markası olarak konumlanmaktadır.

Siz ve sevdiklerinize sağlıklı günler dileriz.

kalite-politikamız-2
kalite-politikamız-1

Kalite Politikamız

Firmamız Üst Yönetimi tarafından, çalışmalara yön vermesi, tüm çalışanların aynı bakış açısı ile hizmet vermesini sağlamak ve kurum kültürü sağlamak amacıyla CHANGERSLA   KALİTE  POLİTİKASI oluşturulmuştur. Kalite Politikamız, yapmakta olduğumuz tüm faaliyetlerde ve kuruluşumuzun tüm birimlerinde,  sürekli olarak uygulanmaktadır.

ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİ

Oluşturmuş olduğumuz kurumsal kültür ve ekip ruhu çerçevesinde müşteri şartlarına ve mevzuat şartlarına tam uygunluk, hız ve güvenilirlik kalite yönetimimizin ve tüm faaliyetlerimizin ana ilkesidir. Ürünlerimizin güvenilirliğinin bir kanıtı olan dökümante ettiğimiz ve uygulamakta olduğumuz Kalite Yönetim Sistemimizin bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek sertifikalandırılması için tüm birimlerimizle birlikte bir ekip olarak gerekli çabaları gösteririz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kuruluşumuzun varlığının nedeni olan müşterilerimizin memnuniyeti için onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirler, daha fazlasını vermek amacıyla çalışırız.

EĞİTİM VE EKİP RUHU

Kuruluşumuzda çalışanların gelişimini kalitemizin gelişimi olarak algılayıp çalışanlarımızın iş becerisini, verimliliğini, bilgisini ve ekip ruhuna inancını artırıcı eğitimleri ve sosyal faaliyetleri düzenler ve uygularız.

SÜREKLİ GELİŞİM

Kuruluşumuzun kalite politikasının kapsamında her yıl gerçekçi hedeflerimizi yenileyerek ve geliştirerek bu hedeflere ulaşılabilmesi için oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sisteminde gerekli revizyonları yapar, uygular ve sürekliliğini sağlarız.Kalite politikamız çalışanlara duyurulur ve çalışanlar tarafından anlaşılması sağlanır. Yönetimin Gözden Geçirmesi Prosedürü’ne uygun olarak yapılan toplantılarda belli periyotlarda Yönetim tarafından değerlendirilerek gerekli ise güncelleştirilir.

 • Müşteri istek ve beklentilerini en üst düzey kalite ile karşılayarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak,
 • Üretim sırasında meydana gelebilecek hata ve kayıpları en aza indirerek verimliliği her daim yüksek seviyelere çekmek,
 • Üretim teknolojilerimiz ve proseslerimiz ile birlikte hızlı değişime uğrayan teknolojik şartlara ayak uydurmak ve böylelikle sektörümüzde lider bir firma olmak,
 • Kaliteli üretimin hepimizin sorumluluğunda olduğu bilinciyle, bunu alışkanlık haline getirerek süreklilik sağlamak,
 • İnsana sağlığına ve çevre sağlığına önem vermek.
 • Verimli, ekonomik ve uzun ömürlü su arıtma sistemleri kurmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Ürün ve hizmetlerimizi gerçekleştirirken personelimizin sağlığı, güvenliği ve içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye gösterdiğimiz duyarlılık her zaman ön plandadır. Bunun için çalıştığımız sahadaki tüm emniyet ve sağlık tedbirlerini alır, çevreyi güzelleştirir, atıklarımızı biriktirerek usulüne uygun bir şekilde uzaklaştırırız.

 • Sunduğumuz tüm hizmet aşamalarında, müşterilerimizin, personelimizin ve ilgili diğer şahısların sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak durumları belirlemek ve gerekli tedbirleri almak başlıca vazifelerimizden biridir.
 • İş sağlığı ve güvenliği konusunda müşterilerimizin, personelimizin ve ilgili diğer şahısların bilinçlenmesini sağlamak için titizlikle çalışmaktayız.
 • İş sağlığı ve güvenliği sistemimizi iyileştirmek adına çalışma arkadaşlarımız son derece etkili çözümler üretmektedir.
 • Yürürlükteki bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara uygun çalışmak başlıca prensiplerimiz arasında bulunmaktadır.
 • Faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini belirlemek ve uygulatmak çalışma alanlarımızda en sıkı tedbirilere dayanarak uygulamaya konmaktadır.
is-sagligi-guvenligi

Bizi Yakından Tanıyın!

Hakkımızda daha net bilgiye ulaşmak için tanıtım filmimize göz atın.

Müşteri Yorumları

Mutlu Müşteriler

tr_TRTurkish
ruрусский en_USEnglish tr_TRTurkish