Hipokratmask koruyucu maskemi nasıl kullanmalıyım?

HİPOKRAT 4+4 KATMANLI TEK KULLANIMLIK MASKE :10 ile 12 saat maksimum koruma sağlamak için üretilen Hipokrat Maskeler kullanmadan önce Ellerimizi Dezenfekte etmemiz ve maskenin kulak askılarından tutarak yüzünüze yerleştirin . 10’lu Paketlerde pazara sunulan kilitlenebilir ambalajı ile Hipokrat Maske maksimum hijyen sağlamak üzere geliştirilmiştir.CHANGERSLA KUMAŞ MASKE :Maskenizi kullanmadan önce ellerinizi yıkayın. Maskenizi burnunuzun üstüne yerleştirin. Kulak askılarını tokalarından ayarlayın. Maskenizi takıp çıkartırken sadece kulak askılarından tutun. Ellerinize, yüzünüze ve maskenize dokunmayın. Dışarıdan takılabilen maske telinizi maskenizin ön kısmına yapıştırabilir ve burnunuza göre şekil verebilirsiniz.

Hipokratmask koruyucu maskemi nasıl saklamalıyım?

HİPOKRAT MASKE :Maskenizi size gönderilen alüminyum ambalajı içerisinde saklayabilirsiniz. 10 -12 Saat kullanımdan sonra Tıbbi atık prosedür uyarak çöpe atınızCHANGERSLA KUMAŞ MASKE :Maskenizi size gönderilen alüminyum ambalajı içerisinde saklayabilirsiniz.

Hipokratmask koruyucu maskemi nasıl yıkamalıyım?

Tek kullanımlık Maskeler Yıkayarak kullanılmazlar . HİPOKRAT Maskenin kullanım süresi 10-12 saattir. Bu süre sonunda maskenizi Tıbbi atık prosedürlerine uyarak çöpe atınız.

CHANGERSLA KUMAŞ MASKELER

3 GÜNDE BİR AKAN SUYUN ALTINDA SABUN İLE YIKAMA İŞLEMİ YAPABİLİRSİNİZ. MASİMUM 30 YIKAMA

Gümüş ion & Bio Polimer Maske Dezenfektanınız var ise Maskenizi Hafta da bir yıkama yaparak kullanım süresinin 60 güne çıkarabilirsiniz.

Hipokratmask koruyucu maskemi ne sıklıkla yıkayabilirim?

Hipokrat mask yıkanmaz .Changersla yıkanabilir Maskeler :Maskeniz için üretilen kumaşların içerisine antiviral ve antimikrobiyal özellikte olan gümüş iyonu ve anti viral biopolimer nano partikül parçacıkları yüklenmiştir. Tek kullanımlık Maskeler yıkanmazlar .CHANGERSLA Kumaş Maskeler ise Üç günde bir 30 yıkamaya göre ayarlanmıştır.

Hipokratmask koruyucu maskelerin kişiye özel bedenleri var mı?

HİPOKRAT MASKELER BÜYÜK BEDEN VE ÇOCUK BEDEN OLMAK ÜZERE İKİ BEDENDE ÜRETİLMİŞTİR.BÜYÜK BEDENLER STANDART ÖLÇÜLERDE ÜRETİLMİŞTİR.KÜÇÜK YÜZLÜ ÖZELLİKLE BAYANLAR İÇİN ÇOCUK BEDENİ TAVSİYE EDİYORUZ.CHANGERSLA KUMAŞ MASKELERMaskelerimizin S, M ve L olmak üzere üç ayrı bedeni vardır. Sipariş sırasında yüzünüze en uygun bedeni seçebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için de 2 ayrı beden bulunmaktadır.